Datum: 01.12.2024
Fotograf: Pavel Štěpán
První adventní neděli se na náměstí F. L. Věka rozzářil vánoční strom. Slavnostnímu okamžiku předcházel odpolední vánoční jarmark a vystoupení zpěváků a hudebníků z dobrušské ZUŠ s pásmem vánočně laděných písní a skladeb. Pak už patřilo pódium zpěvákovi Martinu Růžovi a klavíristovi Karlu Koldinskému. Během stylově zvolené úvodní písně se rozsvítil jak vánoční strom, tak výzdoba centra města.
Publicita