Aktuality - Otevření muzejních expozic

A picture

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Otevření muzejních expozic

Typ: náš tip
Od úterý 12. května bude obnoven provoz muzejních expozic - rodného domku F. V. Heka - F. L. Věka, radniční věže, muzea se synagogou a expozice vojenské geografie, a to v běžných otvíracích hodinách, které naleznete na http://www.kulturadobruska.cz/expozice/stale-expozice/. Kapacita každé z expozic bude 10 osob. Roušky, dezinfekce a odstupy budou samozřejmostí a do věže radnice budou mít návštěvníci k dispozici jednorázové rukavice na přidržování se zábradlí. Rozklikněte si ještě podrobné pokyny a těšíme se na Vás.

 

Pokyny pro návštěvníky expozic Vlastivědného muzea v Dobrušce

platné od 12. května 2020 do odvolání

Vstup není dovolen osobám v karanténě nebo se zjevnými akutními potížemi. Návštěvníci vstupují na vlastní riziko a provozovatel neručí za zdravotní stav všech návštěvníků. Doporučujeme zvážit vstup osobám patřícím do rizikových skupin.

Vstup a celý pobyt v expozicích je možný pouze se zakrytím dýchacích cest. U pokladen bude k dispozici dezinfekce.

Kapacita každé z expozic je 10 návštěvníků. Při sledování výkladu je nutné stát co nejdále od průvodce i od osob nepatřících do společné domácnosti. Vstup další skupinky návštěvníků bude umožněn až po opuštění budovy předchozími návštěvníky.

Návštěvníci nebudou sahat na kliky ani vystavené předměty. Otvírání dveří mezi jednotlivými prostorami bude provádět průvodce. Na radnici obdrží návštěvníci jednorázové rukavice, se kterými se budou při výstupu na věž přidržovat zábradlí. Po sestoupení z věže odloží rukavice do koše k tomu určeného.

Dotykové obrazovky v muzeu a v geografické expozici nebudou v provozu.                                                                                    

Během pobytu v expozicích není dovoleno pití ani žádná jiná konzumace.

Toalety v rodném domku F. V. Heka (F. L. Věka) a v synagoze nebudou pro návštěvníky k dispozici, ale bude možné používat veřejné WC naproti poště.

Návštěvníci jsou povinni řídit se pokyny průvodce.


Příloha

Vytvořeno: 5. 5. 2020
Poslední aktualizace: 7. 5. 2020 14:24
Autor: Jiřina Vlková